Ze smutkiem dowiedzieliśmy się o śmierci Śp. Stanisława Radzkiego, który był na zasłużonej emeryturze. Odszedł człowiek serdeczny i oddany pracy w szkole, wychowawca, który kształtował kolejne pokolenia
młodych ludzi, przekazywał im wiedzę i doświadczenie. Z najbliższymi łączymy się w bólu, a Ciebie, Stanisławie, zachowujemy w naszej pamięci.
Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy ZSSiL nr 3.
