Dyrekcja ZSSiL nr 3 serdecznie zaprasza Nauczycieli, Rodziców, Uczniów oraz Partnerów Edukacyjnych na uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość
odbędzie się 26 czerwca 2026 r. o godz. 10:00 w sali gimnastycznej. Z radością zapraszamy do wspólnego świętowania sukcesów mijającego roku!

