LISTA NAUCZYCIELI ZATRUDNIONYCH W ZESPOLE SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH I LICEALNYCH NR 3 IM. I.J. PADEREWSKIEGO W WARSZAWIE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
- Baranowski Andrzej - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Baścik Mariusz - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Baścik Bogusława - nauczyciel matematyki
- Bochenek Agnieszka - nauczyciel języka angielskiego
- Bogdał Wojciech - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Borkowski Krzysztof - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Ciechoniak Halina - nauczyciel podstaw przedsiębiorczości
- Demiańska - Plewa Marlena - nauczyciel języka polskiego
- Dynak Dariusz - nauczyciel – instruktor nauki jazdy samochodem kategorii B
- Filipkowski Rafał - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Gerłowicz Grażyna - nauczyciel języka angielskiego
- Gładysz Łukasz - nauczyciel historii
- Główczewska Agnieszka - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Gryz Marcin - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Grzybek Dariusz - nauczyciel podstaw przedsiębiorczości, wicedyrektor
- Gumienny Wiesław - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Hrycyna Mariusz - nauczyciel wychowania fizycznego
- Hubicz Paweł - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Hucało Jakub - nauczyciel wychowania fizycznego
- Jabłońska Teresa - nauczyciel historii, wiedza o społeczeństwie
- Jagiełło Jan - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Jesiotr Anna - nauczyciel języka polskiego, nauczyciel bibliotekarz
- Jezierska Janina - nauczyciel historii
- Junik Wioletta - nauczyciel matematyki
- Kamińska Ewa - nauczyciel matematyki
- Kamiński Jacek - nauczyciel praktycznej nauki zawodu, kierownik warsztatów szkolnych
- Karwowski Roman - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Kasprzykowski Jerzy - nauczyciel wychowania fizycznego, wicedyrektor
- Kaszyca-Prystupiuk Małgorzata - psycholog
- Kierzkowski Karol - nauczyciel języka polskiego
- Kisiołek Roman - nauczyciel – instruktor nauki jazdy samochodem kategorii B
- Klefas Ewa - nauczyciel chemii
- Kołosowska Halina - nauczyciel języka niemieckiego
- Kosowski Kamil - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Kowalczyk Elżbieta - nauczyciel języka polskiego
- Kozieł Iwona - nauczyciel języka angielskiego
- Kozłowska Mirosława - nauczyciel biologii, edukacja dla bezpieczeństwa
- Kruk Jolanta - nauczyciel języka angielskiego
- Kruszewska Urszula - nauczyciel języka rosyjskiego
- Krzykwo Justyna - nauczyciel geografii
- Lachowicz-Grzyb Bożena - nauczyciel języka niemieckiego
- Laskowska Katarzyna - nauczyciel języka niemieckiego
- Lechowicz Martyna - pedagog specjalny
- Legiędź Hubert - nauczyciel wychowania fizycznego
- Leszczyński Jakub - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Lewkowicz Piotr - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Maroszek Edyta - nauczyciel języka polskiego
- Michalczyk Zenon - nauczyciel – instruktor nauki jazdy samochodem kategorii B
- Michałowska Ewa - nauczyciel języka angielskiego
- Michałowski Bogusław - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Mielnicki Adam - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Motrycz Grzegorz - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Nowak Edyta - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Olszewski Rafał - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Opałka Janusz - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Papierski Mirosław - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Rakowska Karolina - nauczyciel języka angielskiego
- Rożko-Walczuk Joanna - nauczyciel historii
- Rzońca Jakub - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Sadowski Łukasz - nauczyciel wychowania fizycznego
- Sałek Maciej - edukacja dla bezpieczeństwa
- Serżysko Piotr - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Skrzypczyk Dariusz - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Słowik Dariusz - nauczyciel wychowania fizycznego
- Sosnowski Paweł - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Starczewska Mariola - nauczyciel matematyki, nauczyciel chemii
- Stasiak Marzanna - nauczyciel języka angielskiego
- Stępień Marek - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Suchodolska Teresa - nauczyciel geografii
- Suchodolski Arkadiusz - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Szcześniak Janusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Szlomska Katarzyna - nauczyciel wychowania fizycznego
- Szonecki Andrzej - nauczyciel – instruktor nauki jazdy samochodem kategorii B
- Szubzda Agnieszka - nauczyciel języka angielskiego
- Szymański Krzysztof - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Szymków Bartłomiej - nauczyciel wychowania fizycznego
- Tomczuk-Kuzka Katarzyna - nauczyciel przedmiotów zawodowych, nauczyciel języka angielskiego, dyrektor
- Tuśnio Norbert - nauczyciel informatyki, wicedyrektor
- Urbaczewska Mariola - nauczyciel fizyki
- Wilkowojski Grzegorz - religia, etyka, filozofia
- Wodecka-Wiedro Dorota - nauczyciel języka polskiego
- Zakrzewski Krzysztof - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Zieliński Robert - nauczyciel praktycznej nauki zawodu
- Żurawski Mariusz - nauczyciel przedmiotów zawodowych
- Żyszkowska Aleksandra - pedagog szkolny